מודעות לחיסכון

רוב האנשים כלל לא מזהים את פוטנציאל החיסכון שטמון בהשכרת רכב. כאשר שוכרים רכב אפשר להימנע מההוצאות הכספיות הכרוכות באחזקת רכב. כל אדם שהחזיק בעבר רכב בבעלותו מכיר את התשלומים החודשיים לביטוח, הביקורים במוסך, עלויות הדלק ועוד. זו אפשרות נהדרת לנהוג ברכב חדש בכל חודש, לשכוח מדאגות מיותרות ולשלם הרבה פחות. כאשר הרכב השכור מתקלקל או זקוק לטיפול תחזוקה כל שיש לעשות הוא ליצור קשר עם נציגי החברה והתריע. כל שאר העבודה ובעיקר התשלום, נמצאים תחת אחריות החברה. זהו פתרון נהדר גם במקרים בהם תרצו לצאת לטיול עם רכב שטח, לבצע בעצמכם הובלה קטנה או להסיע קבוצה גדולה ברכב מסחרי.

השכרה ג'יפ לטיולים 

הרכב המשפחתי שלנו לא תמיד מתאים לטיולים. הנסיעה בשטח על אדמה בוצית או חולית לא מתאימה לרכבים רגילים. בתוך זמן קצר תמצאו את עצמכם תקועים בתוך שלולית או תלולית של חול. בעלי הניסיון כבר יודעים כי כיף יותר לצאת לטיול עם ג'יפ או כל רכב שטח אחר. אם אתם מוצאים אלפי שקלים על צימרים או וילות נופש כדאי יהיה להשלים את האווירה עם רכב שטח שגומע מרחקים ומתמודד היטב עם תנאי השטח. רצוי שלא לקחת סיכון ולצאת עם רכב רגיל לשטח. הנזקים ועלויות החילוץ עשויים להסתכם באלפי שקלים. רכבי השכרה לטיולים אפשר למצוא בכל חברת השכרה גדולה. הרכבים נמסרים לשוכרים לאחר בדיקת תקינות מקיפה, עם מכל דלק מלא ועם כל אביזרי הבטיחות הדרושים לנהיגה בשטח.

איפה אפשר להשכיר רכבים?

אפשר למצוא בחברות השכרה בכל רחבי הארץ. החברות המובילות בתחום מציאות חבילות שירות אטרקטיביות ואפשרות לקבל שירות בכל אחד מסניפי החברה. החברות הקטנות יותר מציעות יחס אישי וצוות עובדים נאמן ומסור, שמאתר בעבור כל לקוח בדיוק את הרכב שהוא צריך. אין זה משנה אם הרכב משמש לנסיעות פרטיות בחיי היומיום, טיול פרטי או קבוצתי, ביקור תיירותי, אירוע יוקרתי או הובלה, בחברות ההשכרה תמצאו רכבים מתאימים. המבחר במגרשי המכוניות כה גדול, עד כי לכל מטרה אפשר יהיה למצוא מספר רכבים מתאימים. ע" השוואת מחירים קצרה תחסכו זמן וכסף השאירו פרטים ותנו לנו לחזור אליכם עם מס' הצעות מחיר זולות ומשתלמות.

מה חשוב לדעת על רכבים להשכרה?

אם תעשו חשבון מצטבר תגלו שזול יותר להשכיר רכב למשך 48 שעות מאשר לבצע את כל הנסיעות הדרושות במוניות או רכבות. תקופת ההשכרה המינימלית ברוב החברות בישראל היא 24 שעות. שכירות לטווח ארוך יותר מביאה עמה ירידה בתעריף היומי. ההשכרה היא הדרך היחידה בה תוכלו לנהוג בכל חודש ברכב חדש בעלות של כמה אלפי שקלים.