ליסינג מימוני (פרטי)

בעבר סברו רבים כי רכב הוא סוג של השקעה. כיום מעדיפים אנשים לא לרכוש רכב מהסיבה שעם השנים הרכב מאבד מערכו. יותר ויותר לקוחות מעדיפים כיום את שיטות הליסינג. ניתן להבחין בין שתי שיטות: ליסינג מימוני המכונה גם ליסינג פרטי ( זו בעצם הלוואה למימון הרכב), וליסינג תפעולי. הליסינג הפרטי המסלול מציע השכרת רכב לטווח ארוך. לביצוע העסקה יש לשלם מקדמה ונקבע תשלום חודשי בהתאם לתקופת החוזה.בדרך כלל 28-36 חודשים. בסיום התקופה יכול הלקוח לרכוש את הרכב הקיים במחיר שסוכם מראש, בקיזוז מה ששילם או להתקדם לרכב חדיש יותר, בתשלום מקדמה. הליסינג התפעולי מציע חבילת שירותים כוללת: השכרת רכבים לטוח ארוך ואחזקה שוטפת כוללת דלק, טיפולים ועוד. השירות מיועד לגוף שמחזיקים צי רכבים. הקלק ותן לנו לרדוף אחריך 

ליסינג מימוני מחיר – למי זה מתאים?

כולנו היינו רוצים רכב חדש עם ריח של ניילון. הבעיה היא שאין לנו את הסכום הנדרש, וגם אם היה, הרכב מאבד מערכו מהר מאד. ליסינג מימוני מתאים למי שרוצה לנסוע על רכב חדש מבלי לרכוש אחד כזה הוא מאפשר ללקוח להשכיר רכב לטווח ארוך בתנאים משתלמים. הלקוח יכול לנהוג ברכב חדיש מבלי להזדקק לסכום ראשוני גבוה שמצריכה רכישת רכב. יש לשלם מקדמה (עד 20 אחוז בדרך כלל וניתן לעשות גם טרייד אין – מחיר הרכב שלכם יקוזז מעסקת הליסינג). לצד זה נקבעת פריסת תשלומים חודשיים נוחה. במקום לנסוע ברכב משומש נוסעים על רכב חדיש במחיר משתלם. חשוב לקחת בחשבון שליסינג פרטי הוא הסכם טווח ארוך להשכרת רכב בלבד. הוא אינו כולל בתוכו שירותי תיקונים, טיפולים, ביטוחים, דלק וכו' כמו בליסינג תפעולי.

מחירים – אז כמה עולה ליסינג ?

מחירי ליסינג פרטי /מימוני משתנים לפי סוג הרכב, שווי הרכב, שנתון, מצב מכני, קילומטראז. לפיכך התשלום החודשי יכול לנוע בין בין מאות שקלים לאלפיים שקל ויותר. המחירים תלויים גם בגובה המקדמה. ככל שהמקדמה תהיה גבוהה יותר התשלום החודשי יהיה נמוך יותר. השאירו פרטים בחינם בטופס הבית ומיד נחזור אליכם עם הצעת מחיר (זה לוקח חצי דקה)

ליסינג מימוני – למה חשוב לערוך השוואת מחירים?

יש לשים לב שיש מסלולים רבים לליסינג מימוני, בדיוק כמו בהלוואות. חלקם קבועים לאורך התקופה, וחלקם צמודי מדד ומשפיע על גובה ההחזר. יש חברות שמגבילות את הקילומטרז ולכן חשוב להתמקח על זה. מי שמתכנן נסיעות רבות עדיף לשלם מעט יותר בחודש ולנסוע בראש שקט. יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים ולקבל ייעוץ מקצועי ממומחים לפני שתחתמו על חוזה עם חברת הליסינג. אנו באתר חוסכים לכם מאמץ וטרחה. במילוי טופס קצר תוכלו לקבל ייעוץ והצעות מחיר ממספר חברות ליסינג שנבחרו בקפידה על ידי צוות האתר.תוכלו לערוך השוואה כוללת של כל הפרמטרים ולבחור בהצעה הטובה עבורכם. השירות מוצע ללא תשלום וללא התחייבות.