שירותי השכרת רכב בישראל

רכבים להשכרה אפשר למצוא בכל חברת השכרת רכבים. החברות הגדולות מפעילות סניפים בכל רכבי הארץ. אפשר למעשה למצוא מגרשים להשכרת רכבים בכל עיר גדולה בישראל. חברות ההשכרה מציעות ללקוחות פתרונות מקיפים בתחום הרכב. היום כבר אפשר לנהוג ברכב פרטי חדש מבלי לרכוש את הרכב, מבלי לדאוג לתיקונים ותחזוקה ומבלי להתמודד בכל שנה עם טסט לרכב. במציאות הכלכלית בה אנו חיים יקר מאוד להחזיק רכב. במקרים בהם לא נעשה שימוש יומיומי ברכב אין כל הצדקה להחזיק אחד, כדאי יותר לשכור.

רכבים להשכרה לבעלי עסקים

מסלולי ליסינג הם למעשה הסכמי השכרה רכבים לטווח ארוך. בעלי העסקים שוכרים רכבים בעבור עובדי החברה בתנאים מועדפים. מסלולי הליסינג כוללים גם שירותי תיקונים והטבות נוספות. חברות ההשכרה מציעות כיום את מסלולי הליסינג גם ללקוחות פרטיים. בעלי עסקים שמבקשים להתהדר תמיד ברכבים חדשים ללא דאגות לתיקונים או תחזוקה ימצאו מענה מתאים בחברות ההשכרה. החברות הגדולות מפעילות צוותי שירות מיוחדים שמציעים שירות מועדף לבעלי עסקים. הפניות שלהם מטופלות במחלקות מיוחדות במהרה מתוך מטרה למנוע את שיבוש סדר היום העמוס. בעלי העסקים בוחרים רכבים להשכרה בהתאם להעדפה אישית, צורכי התפקיד ושיקולי תקציב.

הסכם שכירות ליסינג תפעולי

המסלול מיועד בעיקר לבעלי עסקים ששוכרים ומנהלים צי רכבים. תחת תנאי התכנית מקבל הלקוח רכב חדש בהתאם לבחירתו האישית. רשימת רכבים להשכרה שאפשר לקבל בליסינג תפעולי תמצאו באתר החברה. את הרכב החדיש מקבל הלקוח לצד חבילה מקיפה של ביטוחים, שירותי אחזקה מלאים ורישוי שנתי. חברת ההשכרה מפעילה מוקד שירות 24 שעות ביממה ומספקת גם שירותי גרירה וחילוץ במקרה חירום.  בכפוף לבקשת הלקוח אפשר יהיה לקבל גם פזומט או דלקן, זכאות לרכב חלופי ואפשרות לסיים את ההסכם לפני תום תקופת ההשכרה או לרכוש את הרכב בסופה.

רכבים פרטיים להשכרה

בשנים האחרונות אפשר לראות עלייה בפניות של הלקוחות הפרטיים לחברות ההשכרה. אם בעבר רכבים להשכרה היו נפוצים רק בקרב בעלי עסקים ותיירים, היום המצב כבר שונה. הלקוחות הפרטיים גילו את היתרונות הטמונים בהשכרת רכבים והחלו פונים אל החברות, משווים מחירים ומגלים מבצעים אטרקטיביים. בין הרכבים שאפשר וכדאי לשכור תמצאו : יונדאי גטס 1300 סמ"ק, שברולט אוויאו 1400 סמ"ק עם 5 דלתות, סטרואן ברלינגו 1600 סמ"ק עם מנוע דיזל ורנו טראפיק להובלות והסעות. חברות ההשכרה מציעות לקהל גם רכבי יוקרה להשכרה לאירועים, רכבים מסחריים להובלות והסעות מרוכזות ורכבי ספורט או אספנות.