מבחר הרכבים בסניף שברח' נופר 6 ברעננה משרת את כלל הציבור הן הפרטי והן העסקי. בין שרותי החברה מגוון רכבים לצרכים פרטיים, צרכי עבודה, טיולים משפחתיים,מעבר דירה או צרכים עסקיים כגון הובלת סחורה, הסעת עובדים,ליסינג מימוני, ליסינג פרטי, רכב חברה ועוד . בסניף תתקבלו ע"י הצוות המקצועי הנמצא במקום על מנת לייעץ ולעזור לכם בכל שלב בתהליך השכרת הרכב. הרכבים מטופלים ברמה הגבוהה ביותר ומגיעים במצב אופטימלי ללקוח. מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ ונסיעת מבחן. סניף בלו סקאי ברעננה מאפשר נגישות נוחה לתושבי השרון. נוסף על כך ברשות החברה סניף השכרת רכב בתל אביב (רח' הלח"י 89 תל אביב) וסניפים נוספים ברחבי הארץ.

איך בוחרים רכב מתאים ?

המגוון רחב ולא פשוט להחליט איזה רכב מתאים צרכים, על כן ננסה לסייע לכם להתמצא בפרטים שמבדילים בין סוג אחד לאחר. החלק הפשוט נוגע למספר הנוסעים ובהתאם לכך סוג הרישיון הנדרש ובאופן טבעי במידה וסוג הרישיון הנדרש אינו בנמצא אז יש להתייחס לנתון של השכרת רכב עם נהג. כאן כבר נכנסים למחיר ההשכרה וההשפעות עליו. השכרת רכב עם נהג כמובן שתייקר את המחיר, כמו גם ככל שתבחרו רכב גדול יותר המשמש למספר נוסעים גדול . בתחום מחירי ההשכרה יש לתת את הדעת גם לגיל השוכר, אשר ככל שגילו צעיר יותר כך יתייקר המחיר. כל אלה יעזרו להחליט במידה רבה וכמובן בהתאם לתקציב הנתון. צלצלו או השאירו פרטים בדף הבית ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם 

פרטים טכניים

את גודל הרכב שנדרש לכם רצוי לאמוד לא רק על פי מספר הנוסעים. למשל, מעבר לנוסעים המקובלים, האם גם חיית המחמד שלכם מצטרפת לנסיעה, ומה כולל המטען, כמות התיקים וכן האם הוא כולל גם עגלה או אופניים. כמו כן יש לקחת בחשבון את נפח המנוע ולהתאימו לתנאי הדרך. אם אתם מתכננים נסיעה שמשלבת עליות תלולות רבות בדרך, אז נפח המנוע צריך להיות גדול. נפח המנוע וסוג הגיר הם שני נתונים ששלובים יחד, כלומר, גיר אוטומטי, ידרוש כוח מנוע גדול יותר, על כן, אם אתם מתכננים נסיעות שכוללות עליות רבות עם גיר אוטומטי, יתאים לכם כלי הרכב עם נפח המנוע גדול יותר, אם אינכם רוצים לזחול את כל הדרך למעלה….

השכרת רכב תל אביב   השכרת רכב רעננה  השכרת רכב בני ברק  השכרת רכב באר שבע

השכרת רכב חיפה       השכרת רכב נתב"ג   השכרת רכב לשנה     השכרת טנדרים

כתובת – רח' נופר 6 רעננה .