רכב מסחרי להשכרה הוא פתרון נהדר במצבים בהם יש להוביל ציוד או כמות גדולה של נוסעים ממקום למקום. ההשכרה מאפשרת חיסכון משמעותי במחיר, אלו שבוחרים לשכור רכב מסוג זה יוכלו לבצע העברות חפצים או הובלות בתעריפים זולים יותר מאשר לקחת חברת הובלה או להסעות. הסעות של בני משפחה או קבוצות אפשר לבצע באופן עצמאי. יש כמובן למצוא נהג המחזיק ברישיון מתאים לנהיגה ברכב זה,(יש גם סוגי רכבים עם רישיון ב' רגיל) לאחר שמצאתם את הנהג המתאים תוכלו ללא ספק לצמצם בעלויות. השכרת רכב מסחרי גדול מתאימה להובלת רהיטים, העברת מטענים, הסעת נוסעים ונסיעות בכל רחבי הארץ. חשוב להדגיש כי יש לשמור על שלמות הרכב, השוכר אחראי בעבור כל נזק קל שנגרם לפנים הרכב או למעטה החיצוני. תקופת ההשכרה יכולה כמובן לנוע מיום אחד עד שבוע, חודש ואפילו שנה .

סוגי מסחריות להשכרה

לשם השכרת רכב מסחרי בארץ יש לפנות אל חברות ההשכרה המובילות. לא בכל חברה קטנה תוכלו למצוא מבחר גדול של השכרת טנדרים.את הרכב בוחרים בהתאם לצורכי המשתמש, אם מדובר ברכב גדול 7-15 מקומות למטרת הסעות יש לבחון את נוחות המושבים ולוודא כי יש חגורת בטיחות לצד כל מושב. רכבים מסחריים שמיועדים להובלות בוחנים בהתאם לגודל של תא המטען ונוחות ההעמסה. הדגמים המובילים בתחום הם : פיאט דובלו, רנו טראפיק, פיאט הרקולס וסיטרואן ברלינגו. הרכבים הללו מציעים נפח מנוע של 1600-2900 סמ"ק. מדובר ללא ספק ברכבים העונים על רוב הדרישות ומבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר.

מה כולל האבזור ברכב ?

מסחרית להשכרה ממש כמו כל רכב אחר כוללת מיזוג אוויר ורדיו דיסק. ברכבים החדשים אפשר למצוא גם מערכת ניווט או DVD כאשר יש חברות שגובות בעבורם מחיר נוסף. את הרכב מקבל הלקוח עם מכל דלק מלא ועליו גם להחזיר אותו אל החברה עם מכל מלא. במקרים בהם הרכב הוחזר ללא דלק הלקוח מחויב בתשלום בהתאם. במידת הצורך אפשר יהיה לבקש התקנה של אביזרים מיוחדים ברכב ולשכור גם מתקן לנשיאת אופניים או כיסאות בטיחות לפעוטות.

רכבים להסעת קבוצות בארץ

כולם מכירים את אותם מצבים בהם יש לארגן הסעה קבוצתית לאירוע משפחתי מרוחק או טיול משפחתי וזקוקים לרכב גדול ומרווח – 7 מקומות. ברכב פרטי אפשר להסיע 4-5 אנשים, לעתים זה לא מספיק. משפחות ברוכות ילדים זקוקות לרכבים גדולים יותר. רכישת רכב מסחרי מיותרת כאשר לא עושים בו שימוש קבוע. אין כל סיבה לרכוש רכב גדול ויקר כאשר אפשר לשכור מסחריות איכותיות במחיר הוגן. הדגמים המתאימים להשכרה בעבור הסעות הם : קאיה קרניבל, טויוטה היאס, מאזדה 5 וראנו מאסטר

השכרת רכב מסחרי