השכרת רכב לצעירים

רוב חברות ההשכרה מגבילות את האפשרות לשכור רכבים לגיל 24. לקוחות מתחת לגיל 24 לא יוכלו לחתום על הסכם השכירות ולשכור רכב. החברות שמכירות בצרכים של הצעירים ומבינות כי ישנם גם צעירים אחראים שמגלים כישורי נהיגה מצוינים, מציעות גם מסלולי השכרת רכב לנהג חדש. לתיירים הרכבים מושכרים למטרת טיול בצפון ,בירושלים, באילת או לשימושים אישיים. המסלול כולל רכב תקין וחדיש, שירות אישי ברמה גבוה, ביטוח מקיף, שירותי דרך, מכל דלק מלא והתאמה מלאה של הרכב לצורכי המשתמשים. החברות הגדולות מחזיקות עשרות סניפים ברחבי הארץ. חברה ממוצעת יש לה סניפים בערים הגדולות, המתוירות או במיקום אסטרטגי (תל אביב ,ירושלים, חיפה,באר שבע, אילת,עפולה, באזור השרון והשפלה ) זו במטרה שהלקוחות יוכלו לקחת ולהחזיר את הרכב מכל מקום לכל מקום.

השכרת רכב לטיול

הצעירים בישראל מתמודדים לאחר השחרור מהצבא עם המון הוצאות כספיות. מעטים מצליחים לרכוש רכב ולממן אותו בעצמם. העדר הרכב הפרטי מאלץ את הצעירים להיות תלויים בהורים או בתחבורה הציבורית. השכרת רכב לנהג חדש פותרת בעבורם את הבעיה ומספקת מענה לצורך משמעותי זה. השכרת רכב ממש כמו רכב פרטי מאפשרת להם לצאת לטיולים עם כל החברים, ליצור רושם ראשוני טוב יותר בראיונות עבודה ולהגיע בקלות ממקום למקום. העלויות הגבוהות של אחזקת הרכבים בישראל לא מאפשרות לרוב הצעירים לרכוש רכב משלהם. השכרת רכב לנהג חדש מאפשרת בכל זאת ליהנות מנהיגה ברכב חדש ובטיחותי.

השכרת רכב לנהג חדש – צוברים ניסיון על הכביש

צבירת ניסיון ותרגול נהיגה חשובים ביותר בעבור הנהגים הצעירים. אלו שלא מתרגלים ועולים על הכביש לעתים קרובות שוכחים את כל תורת הנהיגה. השכרת רכב לנהג חדש חיונית לצבירת ניסיון כאשר הנהג החדש לא מחזיק ברכב פרטי. החברות שמציעות את מסלולי הנהג החדש מספקות שירות חשוב לקהל הצעיר על הכביש. חשוב לציין כי ישנם גם נהגים חדשים בני 40 או 50. המעמד מתייחס לוותק של הנהג על הכביש ולא לגילו. השכרת רכב לנהגים חדשים וצעירים תמיד תהיה יקרה יותר בשל הסיכון ובשל עלות הביטוח היקרה יותר .

תוספת תשלום בעבור הביטוח

מחקרים מראים כי נהגים חדשים נמצאים בסיכון גבוה יותר למעורבות בתאונות דרכים. בהתאם לכך, כל חברת השכרה שמשכירה רכבים לנהגים חדשים או צעירים מקבלת על עצמה דרגת סיכון גבוהה יותר. בכדי לתת מענה לדרגת הסיכון גובות חברות הביטוח תעריפי שכירות גבוהים יותר ותעריפי ביטוח יקרים יותר. הנהגים החדשים מתבקשים לשלם מחירים גבוהים יותר בהשוואה לנהגים וותיקים ששוכרים את אותם הרכבים בדיוק. הגיל המינימלי בו אפשר לשכור רכב משתנה מחברה לחברה. הקפדניות משכירות רכבים רק לנהגים מעל גיל 24, החברות הגמישות יותר מציעות מסלולי השכרה גם לצעירים בני 21 (לא פחות). נהג חדש הוא אדם שמחזיק ברישיון נהיגה למשך תקופה של שנתיים. רוב הצעירים בישראל מקבלים את רישיון הנהיגה כבר בגיל 18. כלומר נהג בן 20 עם ותק של שנתיים לא בהכרח ימצא בקלות את מבוקשו , השאירו פרטים באתר וננסה למצוא לכם את החברה המתאימה .