השכרת רכב לחתונה

יום החתונה הוא אחד הימים המשמעותיים ביותר בחיי כל זוג. החתן והכלה משקיעים סכומי כסף בלתי נתפסים בשמלת הכלה, בחליפה, באיפור ושיער, הגיוני יהיה להשקיע את אותם המשאבים בשכירת רכב מתאים. צעירים בתחילת דרכם מתקשים לרכוש רכב חדש ומפואר, בחלק מהמקרים הם נוהגים ברכב ישן ומרופט. לקראת יום חתונתם הם חולמים להגיע אל האולם ברכב יוקרתי ומפואר. רכב להשכרה לחתונה הוא ללא ספק פתרון נהדר בעבור אותם זוגות. חברות ההשכרה שמחות לשתף פעולה ולהציע רכבים יוקרתיים להשכרה לתקופות קצרות. על פי נתונים שאספנו תקופת השכרת רכב לחתונה מתחילה מ-24 שעות ומתמשכת עד שבוע שלם. הזוגות שבוחרים לקחת עמם את הרכב גם לירח הדבש שוכרים את הרכב לשבוע שלם. כאשר בוחנים את תעריפי השכירות היומית בהשוואה למחיר שבועי מגלים כי כדאי יותר לשכור רכב לחתונה ולהשאירו לשבוע הסידורים שלאחר האירוע.

מקשטים את הרכב לקראת האירוע  

חברות השכרת רכב מאפשרות לחתן והכלה לקשט את הרכב לקראת האירוע. הרכב מגיע אל האולם מקושט ללא כל סממנים חיצוניים שמעידים על היותו רכב שכור. האורחים לא יוכלו לדעת כי הרכב שבתמונות הוא לא רכבם הפרטי של בני הזוג. את הקישוטים יש לבצע באמצעות חומרים שלא פוגעים בשכבת הצבע של או משאירים סימנים. טרם החזרת הרכב לחברה יש להקפיד להסיר את הקישוטים ולהוציא חפצים אישיים מהרכב.

השכרת רכב יוקרה לחתונה (ללא נהג)

כלת השמחה בשמלת הכלה המפוארת "מזמינה" רכב יוקרתי לחתונה. הלימוזינה היא בחירה נהדרת בעבור אירועים יוקרתיים אך יש לשכור גם נהג פרטי. רוב הזוגות לא מעוניינים להיות תלויים בנהג ולשלם מחיר נוסף .הם גם מעדיפים להיות חופשיים במהלך יום החתונה גם אם הדבר מאלץ אותם לנהוג בעצמם ברכב.(נדיר) במידת הצורך ינהגו ברכב המלווים של החתן והכלה. בהתאם לכך, חברות השכרת רכב מציעות לזוגות לוותר על הלימוזינות ולבחור רכבי יוקרה אחרים. הרכבים היקרים משיגים את הרושם הדרוש מבלי לסרבל את לוח הזמנים העמוס של יום החתונה. מחיר השכרת רכב יוקרה לחתונה גבוה ממחיר דגם מכונית רגילה ובכל זאת רבים מהמתחתנים לא מייחסים חשיבות למחיר בערב זה . הנתונים מראים כי השכרת רכב לאירועים אינו טרנד או תופעה חולפת אלא פתרון הולם. החלק הטוב הוא שחברות הגדולות מספקות את השירות בכל רחבי הארץ (בצפון במרכז (שרון והשפלה) ובדרום הארץ).

השכרת רכב אספנות מיוחד

אלו שחלמו תמיד על נהיגה ברכב ישן משנות ה-50 יוכלו למצוא רכבי אספנות להשכרה. הרכבים מושכרים אך ורק לתקופות קצרות ואינם מיועדים לנסיעות ארוכות. במהלך הצילומים של החתן והכלה לפני האירוע כדאי יהיה להצטלם גם עם הרכב. המחירים של השכרת רכבי האספנות יקרים יותר בהשוואה לתעריפים של הרכבים הרגילים. לא בכל חברת השכרה אפשר יהיה למצוא רכבים מיוחדים, התחילו את החיפוש בשלבים מוקדמים, בצעו את ההזמנה ותוכלו למנוע מתחים ולחצים בדקה ה-90. אם אתם מעדיפים רכבים חדישים יותר תוכלו לשכור רכב ספורט עם גג נפתח או פורשה שחורה.