למה כדאי לשכור ולא לקנות

משנה לשנה תעריפי הדלק והביטוח בישראל הופכים את תחזוקת הרכב הפרטי לנטל לא זול (לאחרונה התחילו לרדת מעט) כאשר מוסיפים למשוואה את הקושי הוצאות נוספות כמו תשלומים למוסכים מגלים כי מדובר על הוצאה כספית משמעותית ביותר. עוד ועוד אנשים בכל יום בוחרים בהשכרת רכב על פני קנייה ואחזקת רכב פרטי. השכרת רכב זהו פתרון נהדר בעבור אותן תקופות בהן דנים באפשרות לרכוש רכב ומחפשים הצעות מתאימות. השירות אידאלי גם בעבור אלו שנמצאים "בין עבודות". הרכב הוחזר למקום העבודה עם סיום העסקתנו ,וכעת יש למצוא פתרון להגעה אל ראיונות עבודה. בסוגי עבודה מסוימים מועמד שמגיע לפגישה ברכב יוקרתי ומפואר מקרין תדמית חיובית. חברות השכרת רכב מכירות את הצורך המיוחד וממהרות להציע רכבים מתאימים למנהלים ואנשי עסקים לתקופות גמישות ליום אחד וגם לשנה שנתיים ואפילו שלוש בהסכם ליסינג מימוני או תפעולי.

כמה עולה לשכור רכב לחודש בישראל?

עלות השכרת רכב חודשית נקבעת בהתאם לסוג הרכב, שנת הייצור והרכב חבילת השירות. המחירים נעים סביב 2700 שקלים ועד 6000 שקלים. אפשר כמובן גם למצוא הצעות אטרקטיביות יותר. כל שיש לעשות הוא לבחון מספר הצעות מחיר, לבצע השוואה ולאתר מבצעים ומחירים מיוחדים. בכל הצעת מחיר שמתקבלת יש לברר היטב מה כלול בהצעה ואילו תשלומים נוספים יש לשלם. קיימות חבילות הכוללות בתוכן גם ביטוח מקיף, כיסוי לשירותי דרך, הנחה בתדלוק ושירות תיקונים מלא. שימו לב מה כלול במחיר בכל הצעה שתקבלו. אחרי שחיפשתם ברשת ומצאתם הצעה במחיר הכי זול שימו לב אם הצעות זולות אלו כוללות את התנאים הבסיסיים, השתתפות עצמית סבירה בהתאם לסוג הרכב , ביטוח מתאים לגיל הנהג ,שירותי גרירה , מאיפה אוספים ומחזירים את הרכב, האם יש הגבלת קילומטר,עלות אגרת שדה התעופה ועוד.

הפנייה הראשונה לסוכנות הרכב

בענף השכרת הרכב בישראל פועלות עשרות חברות גדולות וקטנות. כל לקוח שמבקש לשכור רכב יוכל לקבל בתוך זמן קצר 10 הצעות מחיר. המבחר העצום מאפשר ללקוחות למצוא לעצמם מסלול השכרת רכב לחודש בתעריף אטרקטיבי, אין כל ספק כי מדובר ביתרון. אך בעבור לא מעט אנשים המבחר הגדול הוא דווקא גורם לבלבול מתסכל. בכדי למנוע את הבלבול כדאי להגיע לסוכנות מוכנים. כאשר קוראים מידע ברשת האינטרנט ובודקים הצעות מחיר אפשר להתמקח על מחירים טוב יותר. רשת האינטרנט מאפשרת ללקוחות גם להשאיר פרטים באתרים מיוחדים להשוואת מחירים במטרה לקבל מספר הצעות מחיר בלחיצת כפתור אחת.

מה חשוב לשאול את הנציגים ?

ראשית יש לברר אל מול החברה אלו רכבים אפשר לשכור, לא בכל חברה תמצאו את כל סוגי הרכבים. השכרת רכב בארץ לחודש ימים ומעלה כבר דורשת בחירת רכב נוח לנהיגה כזה שמתאים לצורכי המשפחה כולה. בהמשך יש לברר מה כולל המחיר, אלו פוליסות ביטוח מציעה חברת ההשכרה ובאילו תנאים גובה החברה תשלומים נוספים או דורשת את תשלום ההשתתפות העצמית. אל תתעלמו משאלות שעוסקות בגנבת רכבים וטיפול בתקלות.

להצעות מחיר מלאו את הטופס בדף הבית שלנו  השכרת רכב

השכרת רכב לחודש