רכב יוקרה לחתונה עם או בלי נהג ?

זמן רב ומשאבים מושקעים בתכנון יום החתונה לפרטי פרטים, תכנון שאינו פוסח גם על השכרת רכב לחתונה. כיום ניתן להשכיר רכבי יוקרה במחירים נוחים, עם או בלי נהג, ולפרקי זמן משתנים. נפרט כעת כמה מהאפשרויות הקיימות בשוק על מנת לתת מושג לגבי ההבדלים בין ההצעות העומדות בפניכם.

מספר המקומות ברכב

משפחות רבות מעוניינות להגיע ביחד ליום החתונה ועבורן קיימים כלי רכב מסחריים גדולים להשכרה, מפוארים ונוחים. בין כלי הרכב אותם ניתן להשכיר ניתן למצוא :

ואן מפואר של 10-14 מקומות

מיניבוס תיירותי מפואר של 16-20 מקומות

מיניבוס לימוזינה של 10 נוסעים

אוטובוס מפואר ל-53 נוסעים עם מקומות ישיבה מרווחים

השכרת רכב יוקרה לחתונה ללא נהג – עלויות

ההבדל העיקרי בין אפשרות אחת לשנייה נובע מהמגוון בדגמי רכבי היוקרה הקיימים להשכרה, ההבדלים האחרים תלויים בגודל הרכב ובפרמטרים נוספים אחרים, כמו תקופת ההשכרה וכדומה:

השכרת רכב יוקרה – ליום תעלה לכם בין 600-700 ש”ח, תלוי בסוג הרכב ולסוף שבוע יוכפל המחיר לסכום של 1400-1700 ש”ח.

השכרת רכב מפואר – אם ברצונכם להגיע ברכב מפואר במיוחד באפשרותכם לשכור רכב אספנות לחתונה במחירים של 750-1500 ש”ח ליום אחד או כל רכב מפואר אחר אינו רכב אספנות, אשר יעלה 1000-1500 ש”ח.

השכרת לימוזינה – לימוזינה נחשבת לאחד מכלי הרכב היוקרתיים ביותר ועל השכרתה לערב אחד התשלום ינוע בין 1000 ל-3000ש”ח.

כמה תעלה השכרת רכב יוקרה לחתונה עם נהג?

רכב עם שירותי נהג צמוד יעלה את המחיר כיוון שהמחיר יכלול גם את השירות והוא יכול להתחיל בסכום של 1500 ש”ח ומעלה ליום אחד, תלוי בסוג הרכב ובתקופת ההשכרה. לסיכום, המחירים של כלי הרכב היוקרתיים נקבעים בהתאם לגודל הרכב, הדגם שלו והשירותים המיוחדים כמו נהג, שיתווספו לתשלום לפי מידת הצורך.

תנאים מיוחדים המשפיעים על המחיר

התנאים המיוחדים שעשויים להיות הם מחיר הכולל כיסוי גניבה ונזקים ראשוני, יתכן כי תהיה קיימת התחייבות למינימום ימי השכרה, ומחיר שונה בחגי ישראל.

 

השכרת רכב תל אביב   השכרת רכב רעננה  השכרת רכב בני ברק  השכרת רכב באר שבע

השכרת רכב חיפה       השכרת רכב נתב"ג   השכרת רכב לשנה     השכרת טנדרים