בסניף בלו סקאי ברח' ההסתדרות 84 שבחיפה, קיים צוות יועצים מקצועי הנועד לעזור ללקוחות לבחור את הרכב המתאים להם בהתאם למטרת הרכב, זמן השכרתו והתקציב העומד לרשות הלקוח. סניף חיפה פועל לצד סוכנויות ההשכרה הוותיקות אוויס ואלדן. בסניף בלו סקיי בחיפה מוצע מגוון רחב של רכבים מכל קבוצות הרכב, הן ללקוח הפרטי והן לעסקי. בין אם מדובר ברכבים פרטיים קטנים, מכוניות משפחתיות, רכבי מנהלים ומכוניות יוקרה וגם מיני וואנים ורכבים מסחריים. כל הרכבים לאחר טיפול ומוכנים לנסיעה. מומלץ ליצור קשר בטלפון ולקבוע פגישה עם אחד מנציגינו.

5 גורמים המשפיעים על מחיר ההשכרה 

הגורמים המשפיעים על המחיר (מעבר למחירים המשתנים בין חברה אחת לשנייה) יכולים להיות:

1.התקופה בשנה – כמו שידוע מתחומים אחרים גם בתחום השכרת הרכב בתקופה שבה הביקוש עולה גם המחיר יעלה. תקופת השכרות   הרכב החמה נחשבת בעונת הקיץ ובזמן החגים. בהתאם לכך המחיר ירד בתקופת השפל, כלומר, בחורף או אחרי חגים.

2.סוג הרכב וסיווגו – שיטת הסיווג מקובלת בישראל וגם בעולם (אם כי הסיווג עשוי מעט להשתנות, על כן כדאי לבדוק כל מקרה לגופו      כשמשכירים במדינה אחרת, אך העיקרון נותר אותו עיקרון). כשמתייחסים לסיווג מתכוונים לאותיות האנגליות מ-A ועד הלאה (יכול להגיע  ל-M והלאה), והסיווג מאפיין את גודל הרכב ומספר הנוסעים, כשהאות הראשונה בשפה האנגלית מציינת כלי רכב קטנים (4-5 נוסעים).

3.המחיר – המחיר יהיה שונה במידה לפי תקופת ההשכרה – ככל שההשכרה תהיה לתקופה ארוכה יותר כך ככל הנראה התמחור היומי יהיה נמוך  יותר. אם ההשכרה היא חד-פעמית או שהיא לתקופה קצרה של יומיים או שלושה ימים, או שהיא למשך פרק זמן ארוך של שבוע או  שבועיים או חודש.

4.גיל וותק הנהג – נתון שמשנה מאוד את התמחור הוא גיל הנהג וותיקות רשיון הנהיגה – המחירים מאמירים פלאים אם השוכר צעיר – ההגדרה  המקובלת לנהג צעיר היא עד גיל 24.

5.אחר – פרמטרים משתנים אחרים הן תוספות מיוחדות שאינן מגיעות עם הרכב, כמו תוספת מטען. כמו כן, מערך איסוף והחזרת הרכב  לדוגמא – אם אוספים מכונית בנקודה מסוימת, ומחזירים אותה בנקודה אחרת.

כל הנקודות הללו משפיעות על המחיר ויש לקחת אותן בחשבון במעמד ההשכרה.

השכרת רכב תל אביב   השכרת רכב רעננה  השכרת רכב בני ברק  השכרת רכב באר שבע

השכרת רכב חיפה       השכרת רכב נתב"ג   השכרת רכב לשנה     השכרת טנדרים

כתובת – רח' ההסתדרות 84 חיפה