פעמים רבות ישנו צורך ברכב זמין עם הנחיתה בשדה התעופה בן גוריון או שדה דב  השכרת רכב מהווה אפשרות נוחה ופרקטית לקבל רכב מתוך מגוון הרכבים החדשים והמטופלים המגיעים עם טנק דלק מלא וחכים לכם ישר לאחר הנחיתה. בין אם מדובר ברכב פרטי קטן ובסיסי, רכב משפחתי גדול (מנהלים) או רכב יוקרה, וכל מה שביניהם. בתיאום מראש ניתן לקבוע שהרכב יחכה ויהיה מוכן כבר בזמן הנחיתה והצ'ק אאוט.

רכבים המוצעים להשכרה בשדה התעופה בן גוריון

בתיאום מראש ניתן יהיה לבחור מבין מגוון קבוצות הרכבים המוצעים בסוכנות. המבחר בשדה התעופה יכיל את כל הרכבים המוצעים בדרך כלל תוך כדי מתן דגש על רכבים פרטיים, רכבים משפחתיים (בין אם מכוניות תת משפחתיות או סופר מיני, משפחתיות אוטומטיות ומשפחתיות מאובזרות וגדולות יותר) , רכבי מנהלים ורכבי פאר. כמו כן ניתן יהיה למצוא במבחר גם מיני וואנים בגדלים שונים.

הבטחת רכב ושירות אופטימליים ללקוח

על מנת להבטיח זמינות ואת הרכב האידאלי ללקוח מומלץ ליצור קשר מראש על מנת להתייעץ עם נציגינו ולוודא את זמינות הרכב המבוקש בהתאם לתאריך וזמן הנחיתה. וכמו כן גם לדאוג לפרטים ולתנאים הקשורים בהשכרה כגון זמן השכרה, האם יהיה יותר מנהג אחד ברכב, הילוכים ידניים או אוטומטיים, תוספות לרכב המבוקש וכמו כן גם זמן ותחנת החזרה. השאירו פרטים בטופס שלנו ונחזור מיד

תוספות ותנאים נוספים

ישנה תוספת שדה תעופה של 100 ש"ח על רכב שנאסף ו\או מוחזר בשדה התעופה. כל התוספות הרגילות חלות גם בשדה התעופה כגון הוספת כסא תינוק (25 ש"ח ליום), נהג נוסף ברכב (20 ש"ח ליום) ותוספת במקרה של נהג צעיר מתחת לגיל 25 (בין 20 ל-50 ש"ח ליום). מחיר ההשכרה תלוי בסוג וקבוצת הרכב וכמו כן גם בזמן ההשכרה. ככל שתקופת ההשכרה ארוכה יותר כך המחיר ליום השכרה יחיד יפחת. חשוב גם לשים לב לסוג הדלק של הרכב והגבלות כדוגמת הגבלת הקילומטרז'. יחידת הזמן הנפוצה בהשכרת רחב הינה יחידת זמן של 24 שעות ולכן חשוב לשים לב שאיחור נוסף ייחשב ביחידות אלו.  חשוב לציין גם שכל הרכבים מגיעים עם מיכל דלק מלא ובאחריות הלקוח גם להחזירם בצורה זו. השכרת רכב בישראל מותנית במתן ערבון כרטיס אשראי ועבירות תנועה ודוחות הם על אחריות הנהג השוכר את הרכב.

 

השכרת רכב תל אביב   השכרת רכב רעננה  השכרת רכב בני ברק  השכרת רכב באר שבע

השכרת רכב חיפה       השכרת רכב נתב"ג   השכרת רכב לשנה     השכרת טנדרים