השכרת רכב לטיול בצפון

אם מתחשק לכם לצאת לטיול עם כל המשפחה והחברים ואין ברשותכם רכב מתאים תוכלו לשכור. חברות השכרת רכב בצפון מציעות רכבים להשכרה לפרקי זמן בני 24 שעות ומעלה. בעבור טיול של סוף שבוע שכירת רכב היא פתרון נהדר. בכדי להפיק את המיטב ולנסוע בנוחות כדאי לבחור רכב גדול שמכיל מקומות נוחים לכל הנוסעים. אם מדובר בטיול זוגי אפשר כמובן להסתפק גם ברכב קטן. חשוב לציין כי חברות ההשכרה מתמחרות את הרכבים בהתאם לגדלים וסוגים. רכב משפחתי יהיה יקר יותר בהשוואה לרכב זוגי קטן. רכב גדול שמתאים ל-9 נוסעים או 7 נוסעים כרוך גם כן בעלויות נוספות.

השכרת רכב שטח

חברות השכרת רכב בצפון מציעות למטיילים ג'יפים ושאר רכבי שטח להשכרה. אם יוצאים לטיול בשטח כדאי לבחור ברכב המתאים. נהיגה על אדמה בוצית או חולית עם צמיגים רגילים מזיקה לרכב. אלו שבכל זאת מחליטים לצאת לטיולים בשטח עם רכבים רגילים מתבקשים לוודא כי הרכב מכיל ציוד חילוץ וטיפול בפנצ'רים. פוליסה שמכסה גם שירותי חילוץ וגרירה תהיה גם כן צעד נבון. כאשר שוכרים רכב יש להקפיד לרכוש גם פוליסת ביטוח. הרכב השכור אינו חסין מפני תאונות או גנבות, הקפידו לשאול לגבי הכיסוי הביטוחי  של הרכב ותוכלו להגן על עצמכם מפני תביעות עתידיות.

שוכרים רכב בצפון ומחזירים במרכז

החברות בתחום (AVIS, HERTZ, eldan ,אוטו שי, בלו סקיי ,שלמה סיקסט ,) מציעות ללקוחות אפשרות לאסוף את הרכב סניף אחד ולהחזיר אותו בסניף אחר. כאשר פונים לחברה גדולה שמפעילה סניפים רבים זוכים ביתרונות משמעותיים. פרט לכך מציעות החברות רכבים להשכרה בצפון באזורים מרכזיים יותר (טבריה ,חיפה ,יקנעם, קרית שמונה) גם מבחר רכבים לטיולים וחבילות השכרה שמתאימות לטיולים רומנטיים לצפון או ביקור משפחתי באתר החרמון. אם הרכב המשפחתי שלכם ישן ומקרטע, לא לוקחים סיכונים ובוחרים להשכיר רכב לסוף השבוע. זה יותר בטוח ולא כזה יקר כמו שנוטים לחשוב …

השכרת רכב – השוואת מחירים

שכירת רכב לשימוש זמני אינה כרוכה בעלויות גבוהות. בין אם הרכב משמש אתכם "בין רכבים" ובין אם מדובר בהשכרת רכב למטרת טיול, תוכלו למצוא הצעות אטרקטיביות. ענף השכרת הרכב בישראל מאופיין בתחרותיות גבוהה. החברות המובילות נלחמות ביניהן על כל לקוח, יוצאות במבצעים חסרי תקדים ועושות כל מאמץ להבטיח שביעות רצון. המחירים בענף נעים סביב 89-300 שקלים להשכרת רכב קטן עד בינוני ל-24 שעות. כאשר מבקשים לשכור את הרכב לתקופות ממושכות יותר המחירים אטרקטיביים יותר. ככל שתשכרו את הרכב לתקופה ארוכה יותר כך יורד תעריף השכירות היומי.

השאירו פרטים באתר ובצעו השוואת מחירים חינם