טיפ1 : קבלו הצעה בכתב 

התחרותיות הגבוהה בענף בישראל מאפשרת ללקוחות למצוא הצעות מחיר אטרקטיביות וזולות ולקבל תמורה מלאה בעד כספם. ראשית השאירו פרטים בטופס שלנו ואנו נדאג שתקבלו הצעה זולה והוגנת. בכדי למנוע אי הבנות כדאי לקבל כל הצעת מחיר בכתב ולהימנע מסיכומים בעל פה. בתום כל שיחה טלפונית עם נציג שירות בקשו לקבל את הדברים בכתב והקפידו לברר מה בדיוק כוללת כל הצעת מחיר. ישנם לא מעט מקרים בהם התשלום במעמד שכירת הרכב לא תואם למחיר שסוכם בטלפון או באתר האינטרנט. חברות שמשנות ברגע האחרון את המחיר ללא סיבה הגיונית מתנהגות בצורה לא אמינה, העדיפו חברה אחרת ודווחו עליהן לגורמים המתאימים (חברות כמו "אמון הציבור")

טיפ 2: בדקו שיש ביטוח חובה ומקיף

חבילות זולות מכילות לרוב כיסוי ביטוחי מצומצם. תעריפי השכירות הרגילים כוללים ביטוח חובה, ביטוח מקיף, ביטוח שמשות ושירותי גרירה וחילוץ. כאשר הלקוח מבקש להוזיל את תעריף השכירות חברות ההשכרה מצמצמות את השירותים שמוענקים לרכב ומטילות אחריות רבה יותר על השוכר.  שימו לב כי ההנחה לא באה לידי ביטוי בסכומים גבוהים של השתתפות עצמית במקרה של גרימת נזק לרכב או לצד ג'. כאשר בוחרים בתעריפי שכירות מינימליים יש לקבל סיכון גבוה יותר, לא תמיד זה משתלם.

טיפ 3: שירות אדיב לא עולה כסף

חברת השכרת רכב בארץ המציגה תודעת שירות גבוהה מספקת ללקוחות שלה חווית שירות טובה יותר. הנציגים והמנהלים תמיד שמחים לסייע, להתגמש ולהתאמץ בכדי להבטיח את שביעות רצון הלקוח. קיימים מקרים בהם אין אפשרות לרצות את הלקוח. חברות השכרת רכב הן גופים כלכליים שפועלים בראש ובראשונה למטרת רווח. מובן לחלוטין כי הן מבקשות להגן על נכסי החברה ולהקפיד לקבל את התשלומים בזמן. ללא שירות אדיב חברות השכרת רכבים לא תוכלנה לשמור על מעגל לקוחות קבועים ונאמנים. השכרת רכב בארץ בזול לא באה על חשבון שירות איכותי. נציגי המכירות פועלים להרכבת תכניות תשלום ופריסת תשלומים גמישים ללקוחות שזקוקים להנחות.

טיפ 4: הפכו ללקוחות קבועים וקבלו הטבות

כל בעל עסק יודע כי הנכס היקר ביותר לחברה הוא קהל הלקוחות הקבועים שלה. החברות מעניקות ללקוחות הנאמנים ששבים ורוכשים את מוצרי החברה הנחות ומחירים מיוחדים. מסלולים מוזלים מיועדים ללקוחות קבועים ולקוחות עסקיים. בעלי עסקים שנוהגים לשכור רכבים לעתים קרובות בעבור עובדים, ביקורים מחו"ל או נסיעות עסקים מטופלים במחלקה העסקית וזוכים למחירים מיוחדים. לקוחות שנוהגים לשכור רכבים לעתים קרובות יוכלו לקבל תנאים מועדפים אם יקפידו לחזור ולשכור את הרכב באותה החברה. ציינו בפני נציגי המכירה כי בכוונתכם להיות לקוחות קבועים ותוכלו לקבל גם אתם שירות טוב יותר. (חדש סניף רחובות ועפולה – פרטים בהמשך)

cheap